REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

21-latek śmiertelnie postrzelony podczas polowania

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 21-letniego mieszkańca wsi w powiecie łęczyckim. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 3 sierpnia 2014 roku około godziny 21.00, mężczyzna został postrzelony z broni palnej na parkingu leśnym w gminie Grabów. Funkcjonariusze zatrzymali 60-letniego myśliwego podejrzewanego o nieumyślne spowodowanie śmierci 21 – letniego mężczyzny. Zagrożenie karą za to przestępstwo wynosi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 3 sierpnia 2014 roku około godziny 22.00 dyżurny łęczyckiej komendy odebrał zgłoszenie o prawdopodobnym postrzale 21 – letniego mężczyzny. Policjanci, którzy niezwłocznie dojechali na miejsce wstępnie ustalili przebieg zdarzenia. 21 – latek wraz z kolegami w godzinach wieczornych przebywał na parkingu leśnym na terenie gminy Grabów. Około godziny 21.00 wszyscy postanowili wrócić do domu. Kiedy odjeżdżali samochodem usłyszeli huk, jak później twierdzili prawdopodobnie wystrzał, po którym jeden z pasażerów siedzący na tylnym siedzeniu, zaczął tracić przytomność.

Rodzina stwierdziła ranę w okolicy serca i wezwała pomoc. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Policjanci zabezpieczyli ślady. Ujawnili przestrzelinę w aucie. Wiedząc, że tereny należą do koła łowieckiego funkcjonariusze sprawdzili zapisy w książce dzięki, któremu można sprawdzić kto w jakim rejonie dokonuje odstrzału zwierzyny. Policjanci odszukali 60-letniego myśliwego z udziałem którego trwają czynności procesowe.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,