REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

21 latek ze Zgierza wypadł z drogi

 W niedzielę (14.11.2010 r.) mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy zostali skierowani do miejscowości Romartów gmina Witonia, gdzie 21 – letni mieszkaniec Zgierza kierując Audi A4 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku stracił panowanie nad pojazdem wjechał do przydrożnego rowu po czym uderzył w pień drzewa. Autem podróżowało 5 osób. Na szczęście kolizja zakończyła się bez większych obrażeń.

Po raz kolejny jednak okazało się, że do tragedii mogło dojść o włos i to znów z powodu nadmiernej prędkości. Mniej szczęścia w drugi długi listopadowy weekend miały 3 osoby, które zginęły na drogach województwa łódzkiego. W dniach 11-14 listopada w naszym województwie doszło do 60 wypadków drogowych. Trzy z nich były śmiertelne. 67 osób zostało rannych. Policjanci zatrzymali także 144 nietrzeźwych kierujących pojazdami, którzy pożegnają się z prawem do jazdy i wkrótce odpowiedzą przed sądem.

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają