REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dobiegła końca kadencja Rady Miasta

12 listopada o godz. 24.00 zakończyła się V kadencja Rady Miasta Zgierza i wygasły mandaty 23 rajców. W tym dniu odbyła się uroczysta i pożegnalna sesja zgierskich radnych. 

 
Przez cztery lata odbyliśmy 55 sesji i podjęliśmy 513 uchwał, w tym większość z inicjatywy prezydenta Jerzego Sokoła. Radni zgłosili 352 interpelacje. Frekwencja na posiedzeniach wyniosła niemal 100 procentpoinformował przewodniczący RMZ, Andrzej Mięsok. Na uroczystej sesji przewodniczący klubów radnych SLD, Zgierski Samorząd, PO i PiS podziękowali wszystkim za współpracę i wzajemnie życzyli sobie powodzenia w nadchodzących wyborach.
 
Na pamiątkę działalności samorządowej w kadencji 2006-2010 radni otrzymali książkę z dedykacją od prezydenta i przewodniczącego RMZ pt. „Polska samorządna. Ilustrowane dzieje administracji i samorządu terytorialnego na tle historii Polski”.
 
Na koniec wszyscy zapozowali do wspólnej fotografii.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od