REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dobiegła końca kadencja Rady Miasta

12 listopada o godz. 24.00 zakończyła się V kadencja Rady Miasta Zgierza i wygasły mandaty 23 rajców. W tym dniu odbyła się uroczysta i pożegnalna sesja zgierskich radnych. 

 
Przez cztery lata odbyliśmy 55 sesji i podjęliśmy 513 uchwał, w tym większość z inicjatywy prezydenta Jerzego Sokoła. Radni zgłosili 352 interpelacje. Frekwencja na posiedzeniach wyniosła niemal 100 procentpoinformował przewodniczący RMZ, Andrzej Mięsok. Na uroczystej sesji przewodniczący klubów radnych SLD, Zgierski Samorząd, PO i PiS podziękowali wszystkim za współpracę i wzajemnie życzyli sobie powodzenia w nadchodzących wyborach.
 
Na pamiątkę działalności samorządowej w kadencji 2006-2010 radni otrzymali książkę z dedykacją od prezydenta i przewodniczącego RMZ pt. „Polska samorządna. Ilustrowane dzieje administracji i samorządu terytorialnego na tle historii Polski”.
 
Na koniec wszyscy zapozowali do wspólnej fotografii.

 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.