REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

22-latek poniósł śmierć na miejscu

Do tragicznego wypadku doszło nad ranem 20 maja 2011 r. w rejonie skrzyżowania ulic Szczecińskiej i Sianokosy w Łodzi.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że około godz. 4.00 kierowca audi A5 jadąc z brawurową prędkością utracił panowanie nad pojazdem. Auto dachowało i uderzyło z impetem w słup energetyczny. W wyniku obrażeń śmierć na miejscu poniósł 22-letni pasażer.

Badanie wykazało, że kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Z urazem ręki został przetransportowany do szpitala.

Ul. Szczecińska jest jedną z dróg dojazdowych ze Zgierza do Łodzi. Służy również jako alternatywna trasa dla wysokich pojazdów, które muszą ominąć przejazd kolejowy pod wiaduktem na ul. Łódzkiej w Zgierzu. Nad ranem w rejonie skrzyżowania tworzyły się korki.

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku znajdując sie w stanie nietrzeźwości grozi do 12 lat więzienia.

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a