REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

22-latek poniósł śmierć na miejscu

Do tragicznego wypadku doszło nad ranem 20 maja 2011 r. w rejonie skrzyżowania ulic Szczecińskiej i Sianokosy w Łodzi.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że około godz. 4.00 kierowca audi A5 jadąc z brawurową prędkością utracił panowanie nad pojazdem. Auto dachowało i uderzyło z impetem w słup energetyczny. W wyniku obrażeń śmierć na miejscu poniósł 22-letni pasażer.

Badanie wykazało, że kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Z urazem ręki został przetransportowany do szpitala.

Ul. Szczecińska jest jedną z dróg dojazdowych ze Zgierza do Łodzi. Służy również jako alternatywna trasa dla wysokich pojazdów, które muszą ominąć przejazd kolejowy pod wiaduktem na ul. Łódzkiej w Zgierzu. Nad ranem w rejonie skrzyżowania tworzyły się korki.

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku znajdując sie w stanie nietrzeźwości grozi do 12 lat więzienia.

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub