REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Biesiada z piosenką żołnierską

12 listopada w Bibliotece Głównej odbył się koncert wpisany w program obchodów Święta Niepodległości w naszym mieście. Podczas „Biesiady z piosenką żołnierską" znane i lubiane pieśni i piosenki żołnierskie, legionowe i biesiadne wyśpiewała zgierzanom Anna Paszkowska. Artystce akompaniował Jan Mucha.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak dobrać krzesła do restauracji?

Otwarcie własnego lokalu gastronomicznego to ogromne wyzwanie, w którym każdy detal ma ogromny wpływ na końcowy sukces całego przedsięwzięcia. Choć wielu właścicieli skupia się głównie