REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

A Ku Kultura – trwają zapisy w CKD

A Ku Kultura jest cyklem zajęć przeznaczonym dla dzieci w wieku 3-5 lat. Na zajęciach szczególnie miło są widziane dzieci, które nie dostały się do przedszkola. Podczas tych półtoragodzinnych zajęć najmłodsi nie powinni się nudzić.

Właściwie codziennie mają do czynienia z zajęciami plastycznymi, które mają na celu kształtowanie małej mtoryki, ale również rozwijanie wrażliwości. Poza tym maluchy dwa razy w tygodniu uczestniczą w zajęciah rytmicznych, na których poznają różne instrumenty, zabawy taneczne, krótkie choreografie lub piosenki. Nie za braknie również zajęć rozwijających wyobraźnię. Bez wątpienia do takich zaliczają się zajęcia teatralne, podczas których dzieciaki wcielają się np. w piratów chroniących swój statek przez złą ośmiornicą.

Jednak to nie koniec atrakcji. W ramach A Ku Kultury dzieciaki mają szansę spotkać się z policjantami czy odwiedzić pobliskie Muzeum Lalek. Nie zabraknie również czytania bajek czy wierszyków oraz rozmawiania na tematy ważne i bliskie sercu dziecka. Poza rozwijaniem  talentów i wyobraźni uczestników, na zajęciach pragniemy przygotować dzieci do życia w grupie przedszkolnej lub szkolnej. Serdecznie zapraszamy już od 19 września do CKD w godzinach 9.45-11.15. Semestralna opłata wynosi 25 zł za dziecko (1 dzień w tygodniu). Zapisy już trwają!

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a