REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

A Ku Kultura – trwają zapisy w CKD

A Ku Kultura jest cyklem zajęć przeznaczonym dla dzieci w wieku 3-5 lat. Na zajęciach szczególnie miło są widziane dzieci, które nie dostały się do przedszkola. Podczas tych półtoragodzinnych zajęć najmłodsi nie powinni się nudzić.

Właściwie codziennie mają do czynienia z zajęciami plastycznymi, które mają na celu kształtowanie małej mtoryki, ale również rozwijanie wrażliwości. Poza tym maluchy dwa razy w tygodniu uczestniczą w zajęciah rytmicznych, na których poznają różne instrumenty, zabawy taneczne, krótkie choreografie lub piosenki. Nie za braknie również zajęć rozwijających wyobraźnię. Bez wątpienia do takich zaliczają się zajęcia teatralne, podczas których dzieciaki wcielają się np. w piratów chroniących swój statek przez złą ośmiornicą.

Jednak to nie koniec atrakcji. W ramach A Ku Kultury dzieciaki mają szansę spotkać się z policjantami czy odwiedzić pobliskie Muzeum Lalek. Nie zabraknie również czytania bajek czy wierszyków oraz rozmawiania na tematy ważne i bliskie sercu dziecka. Poza rozwijaniem  talentów i wyobraźni uczestników, na zajęciach pragniemy przygotować dzieci do życia w grupie przedszkolnej lub szkolnej. Serdecznie zapraszamy już od 19 września do CKD w godzinach 9.45-11.15. Semestralna opłata wynosi 25 zł za dziecko (1 dzień w tygodniu). Zapisy już trwają!

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub