REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie Targi Wolnego Czasu?

9 września na małej sali MOSiR już po raz trzeci odbyły się Targi Czasu Wolnego. Ich organizatorem jest Nieformalne Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieżowych MNMs. W tym roku MNMsi otrzymali wsparcie przy organizacji od Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Miasta Zgierza.
 
Targi miały na celu przedstawienie zgierzanom oferty zajęć, na które mogą uczęszczać w czasie wolnym. W tym roku zwiedzający mogli zapoznać się z propozycjami firm szkoleniowych i edukacyjnych, domów kultury oraz stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

Uważam, że tegoroczne Targi możemy uznać za udane – mówi Jakub Pyrzanowski, koordynator działania – W tym roku zaprezentowało się 9 instytucji. Sądzę, że to dobrze, biorąc pod uwagę ich niezadowolenie z powodu niskiej frekwencji w poprzednim roku. Jednak tym razem od rozpoczęcia do około godziny 12.30 cały czas przychodziły grupy ze szkół.

Tegoroczne Targi uatrakcyjnił konkurs na najbardziej atrakcyjne stanowisko, który wygrał Miejski Ośrodek Kultury. Niestety ze względu na to, że po godzinie 13.00 liczba odwiedzających drastycznie się zmniejszyła, wraz z wystawcami organizatorzy podjęli decyzję o wcześniejszym zamknięciu Targów.

Odpowiadając na często zadawane pytanie o przyszłoroczne Targi organizatorzy mówią: „Nie chcemy składać żadnych deklaracji, ponieważ większość z nas w przyszłym roku rozpoczyna studia i planuje wyjazd ze Zgierza. Ale jeśli tylko będą warunki do tego, by Targi kontynuować, na pewno powstanie czwarta edycja.

fot. Jakub Pyrzanowski

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub