REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu Family Cup – 18.10.2014 (patronat medialny)

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zgierzu, już po raz ósmy organizuje Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu Family Cup’14.

Zawody odbędą się 18 października br. (sobota) na terenie Pływalni MOSiR przy ul. Leśmiana 1 w Zgierzu.  Udział w nich mogą wziąć wszystkie chętne osoby, które nie posiadają licencji zawodniczej Polskiego Związku Pływackiego (szczegóły w regulaminie).

Zawody rozgrywane są w stylu dowolnym według klasyfikacji indywidualnej (z uwzględnieniem kategorii wiekowych z podziałem na kobiety – mężczyźni) oraz rodzinnej. Wyścigi we wszystkich kategoriach odbywać się będą na dystansie – 25 metrów, z wyjątkiem kategorii przedszkolaków – 12,5 m. Sztafeta rodzinna płynąca w następujących składach:
– matka, ojciec, dziecko
– dziadek lub babcia, syn lub córka, wnuk lub wnuczka
– rodzic lub dziadek, dziecko lub wnuk, wnuk lub wnuczka

rozgrywana będzie na dystansie 4 x 25 m (gdzie jeden z trzech zawodników płynie dystans dwukrotnie).

Zawody są bardzo atrakcyjne dla wszystkich miłośników pływania. Organizatorzy zapewniają zawodnikom puchary (miejsca I – III), dyplomy (miejsca I – VI) i nagrody, które są rozlosowywane wśród wszystkich zawodników (niezależnie od zajętego miejsca).

Opłata startowa (w tym ubezpieczenie, poczęstunek i napoje):

dorośli – 20 zł, dzieci (do 16 lat/włącznie) – 10 zł.

Numery startowe będą wydawane w dniu zawodów od godz. 9.00 do godz.10.30.

Start pierwszej kategorii A (rocznik 2008 i młodsi) o godz. 10.30.

Zakończenie imprezy planowane jest ok godz. 14.00 – 14.30.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,