REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pokaz kaskaderski Street Owners – 9.09.2014

We wtorek 9 września 2014 w godzinach 18:00-19:30 na Stadionie MOsiR w Zgierzu czeska formacja kaskaderów filmowych STREETS OWNERS zaprezentuje pokaz kaskaderski. 

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem- Tonda Paroubek & Friends – udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts.

Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa – to fundament, na którym powstał projekt Streets Owners. Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie… Samochody, motocykle, quady – akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika. Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru – amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych.

Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu…Najbardziej ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa w Europie.

Od Organizatora dla naszych czytelników mamy 10 jednoosobowych zaproszeń do rozdania. Wystarczy wysłać maila na adres [email protected] Kto pierwszy – ten lepszy!

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,