REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Anna Maria Jopek zaśpiewała dla chorych dzieci

W niedzielę 22 grudnia 2013 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolono-Wychowawyczym w Zgierzu odbył się finał akcji "Zostań Mikołajem". Dla niepełnosprawnych dzieci zaśpiewała Anna Maria Jopek

To już trzecia edycja akcji, której pomysłodawcą jest pochodzący ze Zgierza Mariusz Kozak-Zagozda, wokalista zespołu Frog’n’Dog. Ideą akcji jest spełnianie gwiazdkowych marzeń niepełnosprawnych dzieci, które przebywają w zgierskim ośrodku. Jest ich ponad 160, wiele z nich nie ma rodziców lub pochodzi z patologicznych rodzin. Jednak świąteczne marzenia mają takie jak inne dzieci – piłki do kosza, puzzle, pendrive, kosmetyki, lub maskotka. Przed Świętami, każde z dzieci napisało co chciałoby dostać. Wartość każdego z prezentu nie przekracza 100 zł. Dzieci obdarować mógł każdy włączając się w akcję. 
 
Podczas ostatniego finału najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewała Anna Maria Jopek. Podczas wigilijnego spotykania ze swoim zespołem Ściana Wschodnia wystąpił Antek Smykiewicz, finalista programu The Voice of Poland.
 

 

Inne

Ciekawe artykuły