REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artur Dunin w szpitalu u dzieci

1 czerwca w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu z okazji Dnia Dziecka, Poseł Artur Dunin wręczył przebywającym tam dzieciom upominki.

W pierwszej kolejności poseł odwiedził najmniejsze dzieci, w tym jedno, które urodziło się tej samej nocy. Specjalny upominek otrzymał maluch pozostający jeszcze niestety w inkubatorze. Jak zapewnili lekarze, waży już 2 kg i czuje się dobrze – mówi Piotr Ogrodowczyk z biura poselskiego Artura Dunina.

Poseł Dunin, który jest jednocześnie Przewodniczącym Rady Społecznej Szpitala Wojewódzkiego, udał się również na Oddział Pediatrii, gdzie upominki odebrały dzieci osobiście. Poseł wraz z Dyrektorem Szpitala obejrzeli również program artystyczny przygotowany spontanicznie przez dzieci.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają