REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artur Dunin w szpitalu u dzieci

1 czerwca w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu z okazji Dnia Dziecka, Poseł Artur Dunin wręczył przebywającym tam dzieciom upominki.

W pierwszej kolejności poseł odwiedził najmniejsze dzieci, w tym jedno, które urodziło się tej samej nocy. Specjalny upominek otrzymał maluch pozostający jeszcze niestety w inkubatorze. Jak zapewnili lekarze, waży już 2 kg i czuje się dobrze – mówi Piotr Ogrodowczyk z biura poselskiego Artura Dunina.

Poseł Dunin, który jest jednocześnie Przewodniczącym Rady Społecznej Szpitala Wojewódzkiego, udał się również na Oddział Pediatrii, gdzie upominki odebrały dzieci osobiście. Poseł wraz z Dyrektorem Szpitala obejrzeli również program artystyczny przygotowany spontanicznie przez dzieci.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub