REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Niespodzianki Czarnych Orłów na Dzień Dziecka

W dniu 1-szego czerwca Zgierska Grupa Motocyklowa Czarne Orły wzięła udział w obchodach Dnia Dziecka w Zgierskim Specjalnym Ośrodku Wychowawczym przy ul Parzęczewskiej 46.

Zostaliśmy bardzo miło i uroczyście przyjęci przez grono pedagogiczne i wychowanków szkoły. W dzieciach wzbudziło się bardzo duże zainteresowanie motocyklami. Zadawały bardzo dużo pytań związanych z nimi jak i z nami. Dużą frajdę miały dzieci zasiadając na nich pod naszą asekuracją. Przekazaliśmy szkole małe kieszonkowe apteczki do udzielenia pierwszej pomocy w wyniku drobnego urazu – mówi Piotr Rutkowski, motocyklista. 

Wszyscy zebrani stanęli również do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Na zakończenie pobytu motocykliści zrobili uciechę dzieciom w krótkich objazdach po terenie szkoły. Okazało się że nie było to tylko dla nich frajdą, ale również dla części ich wychowawców.

Zgierska Grupa Motocyklowa dziękuje Pani Dyrektor Klaudii Szembek oraz całemu Gronu Pedagogicznemu Ośrodka za bardzo miłe przyjęcie jak i za niepowtarzalną atmosferę. – Mam nadzieję że niejednokrotnie będziemy u Was gościć oraz takich wspólnych przedsięwzięć będzie o wiele więcej – mówi Piotr Rutkowski.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność