REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artur Dunin wręczył dzieciom paczki

Poseł ze Zgierza odwiedził w środę (22.12.2010 r.) dzieci, które przebywają na oddziale pediatrii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzył im przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia. Rozdał również paczki, w których znajdowały się słodycze, owoce. W sumie obdarowanych zostało 22 dzieci. Kilka noworodków dostało paczuszki ze środkami higieny i żywnością dla najmłodszych.
 
Radość maluchów była ogromna, tym bardziej, że oprócz posła pojawił się również Święty Mikołaj. Prezenty Artur Dunin ufundował z własnej kieszeni. Dzieci w szpitalu odwiedza z upominkami co roku. Warto przypomnieć przy tej okazji, że Poseł jest również Przewodniczącym Społecznej Rady Szpitalamówi Piotr Ogrodowczyk, asystent posła.
 
Z kolei Biuro Poselskie Artura Dunina było organizatorem zbiórki odzieży. Ubrania i obuwie przynosili pracownicy biura oraz ich przyjaciele. Dary przekazano na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu. 
 
 To jednak nie jedyna akcja przedświąteczna akcja biura. We wtorek (21.12.2010 r.) prawnicy biura przekazali zebrane słodycze oraz żywność dzieciom ze Specjalistycznego Ośrodka Rehabilitacyjnego w Zgierzu przy ul. Długiej. Wszystkie te akcje mają już coroczną tradycję, za co posłowi oraz jego pomocnikom należą się wyrazy najwyższego uznania. WirtualnyZgierz.pl gratuluje wytrwałości. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od