REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Aukcje zgierskiej WOŚP na Allegro.pl

Zapraszamy do udziału w aukcjach przedmiotów zgierskiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy pomocy popularnej serwisu aukcyjnego można licytować ciekawe i unikalne przedmioty np. autografy Blue Cafe czy Iwony Węgrowskiej, singiel Singiel Kwiaty/Bujana Skakana zespołu Pali się, a także wiele naklejek i nalepek rodem z epoki PRL. Można nabyć również przedmioty niematerialne np. rezerwację stołu na Biesiadzie Szantowej, która odbędzie 08.01.11 r. (sobota) w klubie Agrafka w Zgierzu przy ul. Mielczarskiego 1. Zakup rezerwacji upoważnia do zajęcia miejsc przy stole wraz z swoimi przyjaciółmi, znajomymi. Stół jest bowiem "sprzedawany" wraz z 4 ławami, więc miejsc siedzących jest co najmniej dla 16 osób.

My w szczególności polecamy koszulkę z jeżykiem portalu WirtualnyZgierz.pl. Zachęcamy do licytacji bo cel jest szczytny, a dochód zostanie w całości przekazany WOŚP z przeznaczeniem na zakup sprzętu, który pomoże dzieciom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi!

Aukcje dostępne są pod adresem
 http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=15773566

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność