REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Autobusem na Malinkę!

W wakacje, w związku z licznymi prośbami mieszkańców miasta, zapewniony zostanie dojazd autobusem do Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego Malinka. Od 28 czerwca do końca wakacji dojeżdżać tam będzie linia nr 4, której wybrane kursy zostaną wydłużone.

Kursy dojeżdżające na Malinkę oznaczone będą w rozkładach jazdy literą „M”. Ich trasa przebiegać będzie z ulicy Jana Kasprowicza na rondo im. Lecha Kaczyńskiego, a następnie ulicą Piątkowską aż do samego ośrodka. Po wyjeździe z Malinki autobusy wrócą na stałą trasę. W dni powszednie planowane są 4 kursy – jeden w godzinach przedpołudniowych, dwa w popołudniowych i jeden w godzinach wieczornych. W weekendy odbywać się będzie 6 kursów, rozłożonych dogodnie w ciągu dnia. Na przedłużonej linii obowiązywać będą zwykłe, jednoprzejazdowe bilety Miejskich Usług Komunikacyjnych w Zgierzu.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny będzie już wkrótce na stronie www.muk.zgierz.pl

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,