REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bank Spółdzielczy sponsorem nagród

Bank Spółdzielczy w Zgierzu należący do Zrzeszenia Grupy BPS współorganizował loterię „Twoje konto z prezentami”. W konkursie brali udział Klienci posiadający rachunki osobiste w Banku Spółdzielczym w Zgierzu, którzy zarejestrowali swój udział. Znana jest już lista laureatów. 
 
W dniu 6 stycznia 2011 r odbyło się w Warszawie losowanie nagród i weryfikacja wyłonionych laureatów. Lista osób, którym szczęście dopisało dostępna jest na stronie internetowej:
 
Rozlosowano łącznie 16 samochodów Chevrolet Spark, 254 telewizory Sharp Aquos. 528 latopów Dell Vostro, a także wiele nagród dodatkowych. 
 
Dodatkowo dla swoich klientów Bank Spółdzielczy w Zgierzu ufundował atrakcyjne nagrody w postaci trzech telewizorów SHARP i czterech laptopów firmy Dell. Po dopełnieniu formalności Bank zorganizuje wkrótce Galę Wręczenia Nagród w siedzibie Centrali przy ul. Długiej 62A w Zgierzu.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub