REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Internet dziś i jutro

Badanie „Internet dziś i jutro” to akcja społeczna, mająca na celu zbadanie stanu dostępu do Internetu w całej Polsce. W Łódzkiem w projekt zaangażował się Urząd Marszałkowski Łodzi, którego jednym z priorytetów jest budowa Internetu szerokopasmowego w naszym regionie.

Mimo postępu technologicznego, jaki dokonał się w Polsce w ciągu ostatnich 10 lat, wciąż wielu mieszkańców naszego kraju ma problemy z dostępem do Internetu. Badanie pomoże zdiagnozować, dlaczego znajdują się w takiej sytuacji. Pozwoli odpowiedzieć również na pytanie, czy grozi nam cyfrowe wykluczenie i poznać opinię na temat wykorzystania środków unijnych z przeznaczeniem na rozwój społeczeństwa informacyjnego w Polsce. Zainteresowanych udziałem w badaniu zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.ankietka.pl/ankieta/53082/internet-dzis-i-jutro.html
 
Po zakończeniu badania zostanie sporządzony raport, którego wyniki będą podane do wiadomości publicznej i rozpropagowane w mediach.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.