REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bank Spółdzielczy w Zgierzu sponsorem Turnieju Głowno CUP 2012 (artykuł sponsorowany)

W dniach 11-12 lutego w hali Widowiskowo-Sportowej w Głownie odbył się I-szy Ogólnopolski Halowy Turniej "Głowno CUP 2012" o Puchar Burmistrza Głowna, którego sponsorem był Bank Spółdzielczy w Zgierzu.

W dwudniowych rozgrywkach uczestniczyły zespoły z całej Polski m.in z: Bełchatowa, Łodzi, Warszawy, Radomia, Torunia, Łowicza, Krakowa oraz Chorzowa. Umiejętności i sportowy charakter zaprezentowało łącznie dwadzieścia drużyn chłopców z rocznika 2001. Miasto Głowno reprezentował Klub Sportowy Stal Głowno.

Po emocjonujących rozgrywkach do półfinałów awansowały cztery drużyny: KS Stal Głowno, Ruch Chorzów, Broń Radom oraz OSIR Żyrardów. W półfinałach najpierw Ruch pokonał 5:0 Broń Radom, a następnie po najlepszym spotkaniu i serii rzutów karnych do finału awansował gospodarz turnieju, zespół Stali Głowno. Cały turniej zasłużenie wygrał Ruch Chorzów, który w meczu o pierwsze miejsce pokonał KS Stal Głowno 2:0. Podium uzupełniła drużyna OSI Żyrardów po zwycięstwie nad Bronią 3:1.
 
Wszystkie drużyny dostały pamiątkowe dyplomy i statuetki, a pierwsza czwórka okazałe puchary, medale, upominki oraz gadżety bankowe. Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony kibiców, którzy głośno dopingowali gospodarzy turnieju. 
Na zakończenie burmistrz Głowna Grzegorz Janeczek podziękował organizatorom i sponsorom za pomoc i wkład w organizację turnieju.
 

Inne

Ciekawe artykuły