REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bezpieczna kobieta w Powiecie Zgierskim

 Zgierscy policjanci zachęcają gorąco do wzięcia udziału w bardzo ciekawych zajęciach w ramach akcji BEZPIECZNA KOBIETA, gdzie będzie można poznać tajniki samoobrony, zgłębić wiedzę nt. realnych zagrożeń, aspektów prawnych samoobrony, nauczyć się jak obronić się przed napastnikiem ale także przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

 
Zajęcia poprowadzi Vicemistrz Świata (2013) w taekwondo Kamil Sobol – Prezes Łowickiej Akademii Sportu wraz z instruktorami z ŁAS oraz policjantami ze zgierskiej Komendy. To już V edycja tej akcji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w innych miastach – np. w Łowiczu czy Łęczycy. Ale to nie wszystko – zajęcia są BEZPŁATNE a każda uczestniczka otrzyma dyplom i najważniejsze – zajęcia odbędą się w dniach 17 /sobota/ i 18 /niedziela/  października 2015 r. o godz. 17.00 – sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 11 w Zgierzu przy ul. Dubois 26.
 
Ochotniczki mogą zgłaszać udział w zajęciach na adres mailowy: [email protected] 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,