REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Akcja Dobry Wzrok na Start 2015 (Patronat medialny)

Salony optyczne ITALOOPTICA po raz drugi zapraszają dzieci i młodzież z wadą wzorku do wzięcia udziału w akcji „Dobry wzrok na start”, która ma na celu zapewnienie uczniom szkół podstawowych oraz gimnazjów rozpoczęcia roku szkolnego z prawidłowo zadbanym wzrokiem i odpowiednio dobranymi oprawami okularowymi.
Mając na uwadze problemy wielu pacjentów odwiedzających salony Italooptica, którzy zbyt późno zgłosili się po pomoc do lekarza okulisty, pomysł kontynuacji akcji spodobał się naszej okulistce – dr n. med. Agacie Błaszczyk. Jak twierdzi krótkowzroczność to epidemia i trzeba ją wykrywać badaniami kontrolnym już u najmłodszych pacjentów. A w dzisiejszych czasach blisko 26% dzieci w wieku szkolnym
jest krótkowidzami. 
W ramach akcji, każdy szkoły podstawowej lub gimnazjum uczeń będzie mógł przy zakupie okularów otrzymać wysokiej klasy soczewki z powłoką antyrefleksyjną za 1zł zamiast 160zł. Soczewki z powłoką antyrefleksyjną są bardzo istotne podczas edukacji, gdyż zapewniają uczniom komfort widzenia w szkole jak i poza nią. Co należy zrobić aby wziąć udział w akcji? Zasady przedstawimy w kilku punktach:
 
1) Zbadać wzrok dziecka u swojego lekarza lub w salonie ITALOOPTICA
2) Zrealizować receptę i zakupić oprawy dla dziecka w salonie ITALOOPTICA
3) Okazać przy zakupie soczewek legitymację szkolną dziecka i wówczas
do wybranych okularów soczewki wysokiej jakości otrzymamy za 1 złoty!
W ubiegłym roku (2014) dzięki wsparciu władz lokalnych miast: Zgierza i Głowna oraz firmie Markab, które pomagały w dystrybucji informacji o akcji udało nam się pomóc blisko 300 uczestnikom naszej akcji na terenie Zgierza, Głowna oraz Łodzi.
 
Mamy nadzieję, że i w tym roku wspólnymi siłami z władzami miasta oraz lokalnymi instytucjami i przedsiębiorstwami uda nam się pomóc jeszcze większej liczbie dzieci w wieku szkolnym, które borykają się z wadami wzroku.
 
Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy przy II edycji akcji „Dobry wzrok na start” organizowanej przez salony optyczne ITALOOPTICA. Akcja trwa do 15 października 2015 r.
 
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu