REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bezpłatne badania w Zgierzu

 16 czerwca mieszkańcy Zgierza będą mogli skorzystać z bezpłatnego badania serca aparatem EKG oraz skonsultować swoje wyniki z lekarzem. Akcję organizuje poseł Agnieszka Hanajczyk razem ze Zgierskim Centrum Kardiologii Med Pro.

Badania będą odbywały się w godzinach 9-13 w siedzibie Zgierskiego Centrum Kardiologii Med. Pro, przy ul. Parzęczewskiej 35. By wziąć udział w badaniach należy zarejestrować się pod numerem telefonu: 791 345 079 do dnia 15 czerwca, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Liczba miejsc jest ograniczona.
EKG wykorzystuje się zarówno do diagnostyki chorób serca u osób z podejrzeniem lub wysokim ryzykiem wystąpienia choroby serca, do oceny stopnia zaawansowania choroby i skuteczności leczenia u osób już zdiagnozowanych. Jest to badanie, które warto wykonywać także w ramach profilaktyki.
Zapraszamy!

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,