REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bilety w Zgierzu teraz także w Twoim smartfonie (artykuł sponsorowany)

Często podróżujesz komunikacją miejską na terenie Zgierza? Jeżeli dotychczas zawsze nabywałeś bilety u kierowcy lub w jedynym z kiosków działających na terenie miasta, to teraz możesz skorzystać z wygodnej alternatywy – zakupić bilety przez smartfona.
 
Bilety przez smartfona teraz także w Zgierzu
 
 
W 2017 r. ze smartfonów korzystało ponad 62 proc. Polaków[1]. Jeżeli należysz do grona osób posiadających telefon komórkowy i nie wychodzisz bez niego z domu, a po mieście przemieszczasz się komunikacją miejską, nie musisz już nabywać biletów np. w kioskach. Wszystko dlatego, że Zgierz dołączył do grona miast, w których używa się aplikacji mPay – bilety w Zgierzu przez smartfona to już fakt.
 
 
Dotychczas bilety przez smartfona mogli zakupić mieszkańcy największych miast, np. Warszawy czy Krakowa. Z uwagi na wygodę to rozwiązanie szybko zyskało wielu zwolenników – dziś również podróżując po mniejszych miastach możesz zapomnieć o poszukiwaniu biletomatów czy punktów sprzedaży biletów na komunikację miejską.
 

Jak kupić bilet przez smartfona?
 
 
To bardzo proste! Cała procedura zamyka się w kilku krokach, które musisz wykonać. Przed pierwszym zakupem biletów nie obejdzie się bez zainstalowania aplikacji stworzonej przez firmę mPay – dostawcę rozwiązań z obszaru m-płatności. Aplikację znajdziesz na tej stronie internetowej:https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-zgierz/. Następnie, aby zakupić bilety w Zgierzu na wybrany kurs, musisz wybrać:
  • opcję „Bilety” – aplikacja pozwala również płacić za parkowanie i nabywać doładowania telefoniczne,
  • miasto – w tym przypadku będzie to Zgierz, ale jeżeli często podróżujesz, będziesz mógł zakupić przez telefon bilety także na komunikację miejską działającą w innych miastach,
  • ulgę, jeżeli taka Ci przysługuje – przez telefon dostępne są bilety normalne i ulgowe,
  • rodzaj biletu, np. na przejazd 60-minutowy,
  • rodzaj płatności.
 
Jeżeli chodzi o płatność, to za bilety w Zgierzu możesz zapłacić na dwa sposoby: korzystając z podpiętej pod swoje konto karty płatniczej (wówczas płatność jest realizowana bezpośrednio z konta bankowego) lub za pomocą elektronicznej portmonetki. Drugie rozwiązanie jest dedykowane osobom, które z pewnych względów nie chcą podpinać karty lub nie korzystają z usług bankowych.
 
 
Ponieważ każdą transakcję będziesz musiał potwierdzić ustalonym kodem PIN, nie ma obawy, że osoba trzecia wykorzysta Twoje środki.
 
 
Kupuj bilety w Zgierzu przez smartfona w wygodny sposób – zapomnij o kolejkach do biletomatów, noszenia przy sobie drobnych i kasowaniu zakupionych biletów.
 
 
 
[1] Wirtualnemedia.pl, https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ile-polakow-korzysta-ze-smartfonow (dostęp 13.09.2018).
 

Inne

Ciekawe artykuły

Jaka pompa do podlewania ogrodu ze zbiornika?

Pielęgnacja ogrodu to dziedzina wymagająca nie tylko wiedzy, lecz przede wszystkim systematyczności. Przy dużej powierzchni terenu zewnętrznego, warto posiłkować się automatycznymi rozwiązaniami nawadniającymi, dzięki którym

Wigilia w hotelu? Pomysł na Święta nad morzem!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który każdy pragnie spędzić z najbliższymi. Pięknie ustrojona choinka, wyśmienite potrawy, apetyczne ciasta, wspólne śpiewanie kolęd, łamanie opłatkiem i

Gdzie warto polecieć na wakacje zimą?

Uwielbiasz słońce i wysokie temperatury, a w październiku najchętniej zapadłbyś w sen zimowy? Gdy za oknem zimno, ciemno i szaro, wybierz się na egzotyczne wakacje