REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Budynek po sądzie w rękach powiatu

Powiat Zgierski stał się właścicielem nieruchomości przy ul. Dąbrowskiego 18 w Zgierzu, budynku, który w przyszłości ma stać się nową siedzibą Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu.

– Kolejnymi krokami, które podejmiemy będzie przeprowadzenie audytu energetycznego (zapotrzebowania na ciepło) oraz powstanie programu funkcjonalno-użytkowego – mówi Starosta Zgierski Krzysztof Kozanecki. – Podczas tworzenia tego ostatniego dokumentu nastąpi konfrontacja potrzeb Młodzieżowego Domu Kultury, możliwości finansowych powiatu oraz możliwości projektowych budynku.
 
Zarząd Powiatu Zgierskiego w projekcie przyszłorocznego budżetu zabezpieczył kwotę 800 tys. zł z przeznaczeniem na rozpoczęcie prac adaptacyjnych.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub