REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Budynek po sądzie w rękach powiatu

Powiat Zgierski stał się właścicielem nieruchomości przy ul. Dąbrowskiego 18 w Zgierzu, budynku, który w przyszłości ma stać się nową siedzibą Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu.

– Kolejnymi krokami, które podejmiemy będzie przeprowadzenie audytu energetycznego (zapotrzebowania na ciepło) oraz powstanie programu funkcjonalno-użytkowego – mówi Starosta Zgierski Krzysztof Kozanecki. – Podczas tworzenia tego ostatniego dokumentu nastąpi konfrontacja potrzeb Młodzieżowego Domu Kultury, możliwości finansowych powiatu oraz możliwości projektowych budynku.
 
Zarząd Powiatu Zgierskiego w projekcie przyszłorocznego budżetu zabezpieczył kwotę 800 tys. zł z przeznaczeniem na rozpoczęcie prac adaptacyjnych.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a