REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Burger King przy autostradzie A2

31 sierpnia 2011 r. otwarta została pierwsza restauracja Burger King zlokalizowana przy autostradzie w Polsce. Znajduje się województwie łódzkim, na odcinku autostrady A2 pomiędzy Łodzią a Poznaniem, w okolicach Chrząstowa. Jest to wolnostojąca restauracja z funkcją Drive Thru, czynna 7 dni w tygodniu, 24 h/dobę.

W restauracji o powierzchni 336 m2, znajduje się 98 miejsc siedzących, a do dyspozycji klientów Burger King pozostaje 20 miejsc parkingowych. Kierowcy podróżujący autostradą A2, którzy nie mają czasu na dłuższy postój i konsumpcję burgerów w restauracji Burger King, mogą skorzystać z okienka Drive Thru, nie wysiadając z auta. Dodatkowo, klienci mogą bez ograniczeń korzystać z bezpłatnej usługi Wi-Fi.

To pierwsza restauracja Burger King zlokalizowana przy autostradzie i z pewnością nie ostatnia – mówi Daniel Kasper, Brand President marki Burger King. – Mamy nadzieję, że naszych restauracji zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych będzie przybywać wraz z rozwojem sieci dróg w Polsce, tak aby kierowcy w trakcie podróży mogli zaspokoić głód grillowanymi na ogniu burgerami, a jednocześnie skorzystać z takich udogodnień jak choćby darmowe WiFi.

Obecnie, w 17 miastach Polski działa 25 restauracji Burger King. Niecały miesiąc temu otwarta została pierwsza restauracja tej marki w Łodzi. Znajduje się na pierwszym piętrze galerii handlowej, w tzw. food-courcie.

Oferta Burger King to przede wszystkim grillowane na ogniu burgery ze 100-procentowej wołowiny. Sztandarowym produktem Burger King jest Whopper®. Jego fani mogą zamawiać go według własnych upodobań smakowych i dietetycznych, wybierając do niego ulubione dodatki i rezygnując z tych, za którymi nie przepadają.

Burger King to światowa sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca burgery grillowane na ogniu. Flagowy produkt Burger Kinga – burger Whopper® – powstał 53 lata temu i każdy klient może go zamówić według swoich upodobań, zgodnie z filozofią „Have it your way”.  Pierwsza restauracja Burger King została otwarta w 1953 r. w Miami, na Florydzie. Sieć obejmuje ponad 12.200 restauracji w ponad 76 krajach na całym świecie. W Polsce marka Burger King należy do koncernu AmRest, a 23 restauracje tej sieci są zlokalizowane w 17 miastach, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Radomiu i Częstochowie.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają