REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Chcieli wyłudzić z banku 6 000 zł

Małżeństwo z Kaniej Góry usiłowało wyłudzić kredyt z banku podając fałszywe dane o zatrudnieniu. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Przestępczości Gospodarczej i Korupcji KPP Zgierz ustalili, że 21 września do siedziby jednego z banków mieszczących się w Zgierzu przyszedł 53-letni mężczyzna, który złożył wniosek o pożyczkę gotówkową w kwocie 6000 zł podając fałszywe dane o zatrudnieniu. Następnego dnia mężczyzna wraz ze swoją 50-letnią małżonką stawili się w placówce celem zawarcia transakcji kredytowej. W momencie gdy małżonkowie składali podpisy na umowie, w banku pojawili się policjanci, którzy udaremnili próbę wyłudzenia kredytu. Małżeństwo zostało zatrzymane i przewiezione do zgierskiej komendy. Oboje przyznali się do oszustwa i złożyli w tej sprawie wyjaśnienia. Kobietę po przesłuchaniu zwolniono do domu z uwagi na opiekę nad czteroletnim dzieckiem. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub