REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Clicktrans.pl – oszczędzaj na transporcie w Zgierzu

 Planujesz przeprowadzkę lub chcesz zlecić transport nietypowej przesyłki? Nie musisz już obawiać się o wygórowane ceny za transport ani poszukiwać firmy transportowej na własną rękę. Wystarczy skorzystać z bezpłatnego serwisu aukcji transportowych – Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymasz atrakcyjne oferty od przewoźników, którzy i tak jadą w wybranym kierunku.

Clicktrans.pl to portal, który łączy osoby poszukujące transportu wszelkiego rodzaju przesyłek z firmami transportowymi, które już kursują na wyznaczonej trasie. Ponieważ Twoja przesyłka realizowana jest „przy okazji”, otrzymujesz zaskakująco korzystne oferty, które pozwolą Ci zaoszczędzić nawet do 60% kosztów transportu.

Jak to działa?

To proste. Wystarczy opublikować bezpłatne ogłoszenie, w którym opiszesz przesyłany przedmiot i wyznaczysz trasę. Już po chwili do Twojej aukcji dołączą zweryfikowani przewoźnicy, którzy konkurują o Twoje zlecenie. Możesz od razu zdecydować się na wybór najkorzystniejszej oferty lub zapoznać się z profilami przewoźników – znajdziesz tam informacje o posiadanym ubezpieczeniu, licencjach, dziedzinie transportu, w której przewoźnik się specjalizuje (np. transport samochodów lub transport zwierząt) i co najważniejsze – komentarze do poprzednich aukcji. Dodatkowo, serwis Clicktrans.pl wprowadził odznaczenie Top Transporter przyznawane szczególnie rzetelnym przewoźnikom cieszącym się największym zaufaniem klienta . Publikacja ogłoszenia nie jest zobowiązująca do momentu akceptacji oferty – oznacza to, że możesz korzystać z serwisu również po to, aby tylko wycenić transport.

Co i gdzie mogę przewieźć z Clicktrans.pl?

Niemal wszystko i wszędzie – także z lub do Zgierza. Na Clicktrans.pl można zlecić przeprowadzkę, transport samochodów, motocykla, przesyłkę najzwyklejszej paczki, transport ładunku, transport dzieł sztuki, a nawet transport zwierząt. Firmy transportowe zarejestrowane w serwisie kursują nie tylko w Polsce, lecz także za granicą – do najpopularniejszych kierunków należą Wielka Brytania, Niemcy i Francja – to właśnie na tych trasach można najwięcej zaoszczędzić.

Dlaczego warto skorzystać z Clicktrans.pl?

Clicktrans.pl to najwygodniejsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie dla osób poszukujących transportu przesyłki. Nie musisz już stać w kolejce na poczcie ani dzwonić do firm transportowych z prośbą o przygotowanie oferty – wszystko odbywa się online. Dodatkowo, dzięki formatowi aukcji „w dół” i wykorzystaniu wolnej przestrzeni ładunkowej, otrzymasz najprawdopodobniej najniższą możliwą ofertę transportu. Szacuje się, że dzięki Clicktrans.pl Polacy zaoszczędzili do tej pory ponad 15 mln złotych!

Przykładowe przesyłki zrealizowane w Zgierzu

Transport komody ze Zgierza do miasta Czechowice-Dziedzice za 240 zł (oszczędność 118 zł)

Transport łóżka ze Zgierza do Belfastu za 1650 zł (oszczędność 1350 zł)

Transport przyczepy dmc 1400 kg ze Zgierza do Belgii za 520 zł (oszczędność 480 zł)

 

Zleć transport w Zgierzu: http://clicktrans.pl/transport/zgierz/

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,