REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Co powinno się znaleźć na stronie internetowej dla firmy?

 Internet jako miejsce, w którym miliony Polaków każdego dnia wyszukuje informacje o produktach i usługach tworzy niesamowitą okazję dla każdej firmy. Dzięki posiadaniu firmowej strony internetowej znacznie łatwiej dotrzeć do wielkiej grupy internautów. Samo stworzenie strony, nawet na domenie o dobrej nazwie nie jest wystarczające. Aby ktokolwiek skorzystał z oferty, strona powinna zawierać odpowiedni zestaw informacji oraz musi być odpowiednio zoptymalizowana, aby mogła pojawić się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google.

Działy, które powinny się znaleźć na stronie internetowej firmy

Strona firmowa różni się nieco od bloga lub serwisu informacyjnego (choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby na stronie firmowej wykorzystać ich cechy), dlatego przedstawiamy, jakie najważniejsze działy powinny znaleźć się na witrynie przygotowanej dla firmy. Oczywiście czasem mogą się one różnić w związku ze specyfiką działalności i branży, jednak zazwyczaj są to:

 

  • O nas – tutaj zamieszcza się informacje o działalności
  • Oferta –w tej sekcji przedstawiamy aktualną ofertę
  • Aktualności – jeżeli chcemy informować o wydarzeniach z życia firmy, to warto stworzyć taką podstronę
  • Kontakt – a w nim pełna nazwa firmy, telefon, adres, REGON, e-mail, NIP i ewentualnie numer konta firmowego
  • FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania o działalności – warto stworzyć taką podstronę, jeśli oferujemy nowy produkt lub usługę
  • Galeria – pokazanie zdjęć jest świetnym sposobem na promocję firmy w branży, gdzie wizualna wartość jest bardzo istotna
  • Cennik – usługi lub produkt dostępny online? Cennik musi się pojawić
  • Formularz kontaktowy – może znacznie ułatwić komunikację z klientem

Profesjonalne strony internetowy

Profesjonalnie wykonana strona internetowa to sposób na atrakcyjne przedstawienie oferty oraz zwiększenie wiarygodności swojej firmy. Witryna powinna być również responsywna na urządzeniach mobilnych oraz zoptymalizowana pod SEO. Takie usługi mogą zaoferować tylko specjaliści, jak np. https://www.ibif.pl/oferta/strony-internetowe Dzięki nowoczesnej stronie Twoja firma szybko zyska większy ruch i nowych klientów.

 

Inne

Ciekawe artykuły