REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Coway Classic – wysoka jakość filtracji powietrza

 Firma Coway jest znaną i docenianą firmą na całym świecie. Ich produkty cechują się dużą wydajnością, przystępną ceną, ciekawym designem oraz energooszczędnością. Oczyszczacze powietrza Coway zostały wyposażone w wysokiej jakości filtry, które skutecznie oczyszczą powietrze nawet z najdrobniejszych zanieczyszczeń. Zanieczyszczone powietrze to problem, z którym stykamy się codziennie. Nie tylko w okresie grzewczym zostają przekroczone dopuszczalne normy zanieczyszczeń. W naszych mieszkaniach nieustannie mamy styczność z pyłkami kurzu, roztoczami czy zarodnikami pleśni i grzybów. Skutecznym rozwiązaniem w walce z zanieczyszczonym powietrzem są oczyszczacze powietrza!

Oczyszczacz powietrza Coway Classic 

Dzięki wydajności na poziomie 300 m³/h, oczyszczacz powietrza Coway Classic doskonale się sprawdzi się do pomieszczeń o powierzchni 40 m². Model ten charakteryzuje się niezwykle cichą pracą i energooszczędnością. Poziom głośności w najniższym trybie wynosi jedynie 22 dB, więc sprawdzi się w pokoju dziecka czy sypialni. Sam oczyszczacz jest smukły i elegancki, więc doskonale dopasuje się do każdego wnętrza.
 

Sposób filtracji powietrza 

W oczyszczaczu Coway Classic filtracja powietrza odbywa się za pomocą aż trzech filtrów.
1 Pierwszym jest filtr wstępny – jego zadaniem jest wyłapywanie większych zanieczyszczeń takich jak kurz, sierść czy włosy. Praca filtra wstępnego odciąża także pozostałe filtry przedłużając tym samym ich żywotność.
2 Kolejnym jest filtr węgla aktywnego – pozbywa się zanieczyszczeń gazowych oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy np. dym papierosowy.
3 W ostatnim etapie powietrze przechodzi przez filtr HEPA H12, który zajmuje się usuwaniem zanieczyszczeń takich jak bakterie, pyłki, roztocza czy pyły zawieszone PM10 i PM2.5.
 

Kompletne wyposażenie 

Oczyszczacz Coway Classic został wyposażony w tryb manualny oraz automatyczny. Za pomocą pierwszego z nich  możemy ustawić jedną z czterech dostępnych prędkości (1, 2, 3 oraz Turbo). Dużym udogodnieniem jest tryb automatyczny, dzięki któremu urządzenie dopasowuje pracę urządzenia do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu. Dzięki niemu możemy wybrać tryb AUTO lub ECO. Pierwszy z nich automatycznie będzie przełączał się pomiędzy 1, 2 i 3 prędkością zależnie od aktualnej jakości powietrza. Natomiast tryb ECO działa na tej samej zasadzie co tryb AUTO, lecz wyłącza się kiedy stan powietrza jest dobry przez co najmniej 10 minut i włącza się ponownie kiedy jakość powietrza się pogorszy.
 

Komfort użytkowania 

Oczyszczaczem Coway Classic można sterować za pomocą panelu kontrolnego, który znajduje się w górnej części obudowy. O aktualnym  trybie pracy czy konieczności wymiany filtra informują nas specjalne kontrolki. Z przodu urządzenia znajduje się duży, okrągły wskaźnik, który informuje nas o jakości powietrza poprzez kolorowe podświetlenie. Kolor niebieski – dobra jakość, zielony – średnia, żółty – zła, czerwony – bardzo zła. Coway Classic został także wyposażony w blokadę rodzicielską, dzięki czemu można zablokować dotychczasowe ustawienia.

Podsumowanie – Coway Classic 

Coway Classic to oczyszczacz powietrza z wysokim stopniem skuteczności w działaniu. System filtracyjny usuwa nawet 99,5% zanieczyszczeń. Model ten został przeznaczony do powierzchni o wielkości do 40 m², a jego wydajność kształtuje się na poziomie 300 m³/h. Oczyszczacz charakteryzuje się energooszczędnością oraz bardzo cichą pracą. Elegancki wygląd wpasuje się w każde wnętrze.  
 
Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl
 

Inne

Ciekawe artykuły