REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Chcesz korzystać z prądu za darmo? Zleć montaż paneli fotowoltaicznych

Denerwują Cię coroczne podwyżki cen energii elektrycznej? Marzysz o tym, aby nie martwić się wysokimi rachunkami za prąd? Załóż własną instalację fotowoltaiczną. Spójrz, ile zalet ma przydomowa elektrownia słoneczna:

  1. Panele fotowoltaiczne – wykorzystaj energię ze słońca i oszczędź na rachunkach
  2. Instalacja fotowoltaiczna – zadbaj o klimat
  3. Własna elektrownia słoneczna nie musi być droga

W ostatnich latach coraz częściej na dachach polskich domów połyskują panele fotowoltaiczne. Nic dziwnego, wszak słońce każdego lata przygrzewa jakby mocniej, więc trzeba to wykorzystać. Tym bardziej, że eksperci od ochrony środowiska ostrzegają nas przed zgubnym skutkiem zanieczyszczeń powietrza. Jeśli Ty nadal pobierasz prąd z sieci, a rachunki z elektrowni drenują Twój portfel, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Panele fotowoltaiczne – wykorzystaj energię ze słońca i oszczędź na rachunkach

Gdy założysz własną instalację fotowoltaiczną, będziesz niezależny od prądu z linii przesyłowej. Energię elektryczną wyprodukowaną ze słońca latem, zmagazynujesz w sieci, a wykorzystasz w zimie, gdy dni słonecznych będzie mało. Elektrownia naliczy Ci fakturę za usługę magazynowania, ale to są grosze w porównaniu z dotychczasowymi rachunkami.  To prawda, że montaż domowej instalacji trochę kosztuje, ale ta inwestycja zwróci się maksymalnie w ciągu 10 lat. Tym samym oszczędzisz mnóstwo pieniędzy na rachunkach za prąd, które przecież są z roku na rok coraz wyższe. 

Instalacja fotowoltaiczna w Twoim domu – zadbaj o klimat 

Czy wiesz, że najpóźniej do końca 2025 roku wszyscy musimy wymienić dymiące kotły centralnego ogrzewania? A to znaczy, że trzeba wymienić źródło ogrzewania na ekologiczne. Możesz wykorzystać do tego właśnie panele fotowoltaiczne. Profesjonalna instalacja fotowoltaiczna na Twoim domu z odpowiednią mocą, daje w tym zakresie olbrzymie możliwości. Możesz ogrzewać dom za pomocą podłogowych mat elektrycznych. Możesz też zamontować gruntową pompę ciepła. Pomyśl tylko: nie będziesz musiał już gromadzić opału przed zimą, brudzić rąk rozpalaniem w piecu, dokładać węgla, a na podwórku wdychać dym z własnego komina. Dodatkowo możesz bez obawy o wysokość faktur za prąd korzystać z takich urządzeń, jak: bojler do podgrzewania wody, klimatyzacja domowa, elektryczna kosiarka do trawy, czy płyta indukcyjna w kuchni. A więc? Skorzystaj z oferty firmy z doświadczeniem w branży OZE. Sunrise Fotowoltaika ze Zgierza zatrudnia profesjonalistów, którzy zaprojektują najlepszą instalację dla Twojego gospodarstwa domowego, a następnie zamontują wszystkie elementy i skontrolują ich działanie.

Własna elektrownia słoneczna nie musi być droga

Martwi Cię koszt zakupu i montażu domowej instalacji fotowoltaicznej? Skorzystaj z dotacji z programu Mój Prąd. Wykorzystaj ulgę termomodernizacyjną w rocznym rozliczeniu podatkowym. Zapytaj w swoim urzędzie gminy, czy jest możliwość częściowego zwrotu poniesionych kosztów poniesionych. Policz też, ile wydajesz w ciągu roku za wykorzystany prąd z sieci przesyłowej. Weź pod uwagę, że ceny energii stale rosną. Na pewno stwierdzisz, że panele fotowoltaiczne to nie koszt, tylko dobra inwestycja.

undefined

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a