REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Cyrk Zalewski wystąpi w ŁODZI. Wśród atrakcji – słynne motory w kuli śmierci.

Cyrk Zalewski powrócił na trasę z najnowszym programem! Ze swoim tournée po dzielnicach miasta wystąpi w dniach 22 – 30 sierpnia. Przed mieszkańcami miasta 9 spektakli, podczas których widzowie zobaczą: mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci, niesamowity pokaz wielkiej iluzji, „żelaznego” strong mana, czy znany ze słynnego Cirque du Soleil numer gimnastyczny na bungee! Najmłodsi widzowie mogą liczyć na bliskie spotkanie ze swoimi bohaterami: Shimmer i Shine, Spidermanem i najprawdziwszym dinozaurem…

Najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce powraca do polskich miast i miasteczek z wyjątkowym show zaadresowanym dla widzów od 3 do 103 lat. 

W niedzielę (22 sierpnia) odbędą się dwa – blisko dwugodzinne spektakle, zaś w poniedziałek i wtorek (23 i 24 sierpnia) po jednym spektaklu. Cyrkowy namiot stanie kolejno w dzielnicach: Łódź – Chojny, Łódź – Widzew, Łódź – Teofilów i przy Stadionie Start Łódź. Program przedstawienia został skonstruowany tak, aby świetne bawiły się nim trzy pokolenia widzów: dzieci, rodzice i dziadkowie.

– Tęskniliśmy za naszymi widzami. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową aktywność, 8 miesięcy przerwy to bardzo długi czas. Nie zmarnowaliśmy go  – nowa perspektywa spojrzenia na naszą sztukę, godziny prób, wiele przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem Polaków. Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu  Cyrku Zalewski.

Jak zapewnia, spektakl zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. Cyrkowi akrobaci i sztukmistrze udowodnią w nim, że ograniczenia ludzkiego ciała nie istnieją, a iluzjonistyczne pokazy zatrą granicę między magią a rzeczywistością…. Widzów podczas całego spektaklu będzie zabawiał – znany z polskich i międzynarodowych aren, nagradzany na prestiżowych festiwalach cyrkowych – klaun RiCO.

Blisko dwugodzinne show to niewiarygodne numery, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, mrożące krew w żyłach pokazy i najprawdziwsza magia.

Pod namiotem Cyrku Zalewski wystąpią artyści z Łotwy, Polski, Ukrainy, Chile, Argentyny, Brazylii. Zalewscy od wielu lat bardzo mocno wspierają także młode pokolenie polskich artystów cyrkowych, w tym roku pod kopułą swojego namiotu ponownie będą prezentować artystów – absolwentów Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Kiedy:

22 sierpnia (niedziela) , godz. 13.00 i 16.00

Gdzie: Łódź – Chojny

  1. Jutrzenki

Kiedy:

23 sierpnia (poniedziałek), godz. 17.30

Gdzie: Łódź – Widzew

  1. Lodowa/Maciejewskiego

Kiedy:

24 sierpnia (wtorek), godz. 17.30

Gdzie: Łodź – Teofilów

  1. Wiernej Rzeki (obok pływalni Wodny raj)

Kiedy:

28 sierpnia (sobota), godz. 14.00 i 17.00

29 sierpnia (niedziel), godz. 13.00 i 16.00

Gdzie: Stadion Start Łódź

Ul. Włókniarzy/Św. Teresy

Kiedy:

30 sierpnia (poniedziałek), godz. 17.30

Gdzie: Stadion Start Łódź

Ul. Włókniarzy/Św. Teresy

W programie:
Duża iluzja – Kamil Zalewski
Pokaz hula hop pod kopułą cyrku – Ernita – Łotwa
Strongman – Denis Ilchenko – Ukraina (NOWOŚĆ)
Gimnastyka na Bungee (NOWOŚĆ) (absolwenci Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku) 3 osoby
Clown RiCO – Polska
Kula Śmierci – Alison Riders – Brazylia, Argentyna, Chile
Żonglerka nogami – Dominika Krystel – Polska – (absolwentka Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
Gimnastyka na sztrabatach – Maciej Najmowicz – Polska (absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
Ekwilibrystyka na krzesłach – Maciej Sokołowski – Polska(absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
Napowietrzny pokaz gimnastyki na kole
Napowietrzny pokaz gimnastyki na siatce w duecie Jagoda Stanasiuk i Monika Kamińska (absolwentki Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku),

a także goście specjalni, ulubieńcy najmłodszych:
Dinozaur
Shimmer i Shine
Minecraft
Spiderman.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2070286473152411/?ref=newsfeed

Link do zdjęć z premiery: https://we.tl/t-CbcOhdxZ8u

Kontakt: Warsaw Public Relations, Tomasz Kamyk, mail: [email protected], tel: 662 743 959

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a