REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Food trucki wracają do Łodzi – smaczne pożegnanie lata.

Food trucki wracają do Łodzi – smaczne pożegnanie lata.

20, 21 i 22 sierpnia 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Łodzi ponownie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce przy CH Tulipan.

Food trucki wracają do Łodzi by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 20-22 sierpnia. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Łodzi ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu jest Centrum Handlowe Tulipan i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. 

Zlot odbędzie się na parkingu Centrum Handlowego Tulipan, przy ul. Piłsudskiego 94. Wstęp na wydarzenie jest wolny.


Inne

Ciekawe artykuły