REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Czerwony autobus SLD w Zgierzu

W piątek w godzinach porannych na ulice Zgierza wyjechał czerwony autobus Sojuszu Lewicy Demokratycznej. To ostatni mocny akcent przedwyborczy jaki partia serwuje wyborcom. Na pokładzie znaleźli się m. in. kandydat na posła Józef Dziemdziela, kandydat na senatora Bogdan Piotrowski, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego Dariusz Joński oraz sympatycy lewicy. 

Czerwony autobus kojarzy mi się głównie z wozami strażackimi – mówi z uśmiechem Józef Dziemdziela kandydat na posła ze Zgierza, który jest cały czas związany ze strażą pożarną – kiedyś PSP obecnie OSP. – Chciałem w oryginalny sposób zakończyć kampanię wyborczą w Zgierzu i zachęcić mieszkańców Zgierza do pójścia na wybory i oddanie na mnie głosu 9 października.
Czerwony autobus SLD odwiedził jeszcze Łęczycę, Poddębice, Kutno i Łowicz.
 
Nawiązanie do tradycji strażackiej do dobre zagranie ze strony specjalistów SLD od kampanii, bo Polacy jak pokazują badania opinii publicznej darzą strażaków bardzo dużym zaufanie. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a