REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Czym jeździ prezydent?

 Jakie lubi lody? Jakie kolory? Czy ma zwierzęta? Gdzie spędza wakacje? Takie pytania zadawały dzieci prezydentowi Jerzemu Sokołowi, który spotkał się z podopiecznymi wychowania przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Zgierzu. 

 

Prezydent chętnie odpowiadał na pytania, a jego wypowiedzi spotykały się z gromkim okrzykiem uauuu… Po krókim występie artystycznym dzieci obdarowały gościa rysunkiem drzewka, na które przykleiły listki ze swoimi imionami.
 
Niecodzienny gość też miał dla przedszkolaków niespodziankę –  serię wierszowanych zagadek. Dzieci  odgadywały je w lot, za co w nagrodę otrzymywały cukierki i lizaki.
 
Wizytę zakończyły wspólne rozmowy dzieci i dorosłych przy herbacie i domowym cieście upieczonym przez mamy przedszkolaków. Prezydenta nazwano nawet "królem miasta".  

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od