REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Czym jeździ prezydent?

 Jakie lubi lody? Jakie kolory? Czy ma zwierzęta? Gdzie spędza wakacje? Takie pytania zadawały dzieci prezydentowi Jerzemu Sokołowi, który spotkał się z podopiecznymi wychowania przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Zgierzu. 

 

Prezydent chętnie odpowiadał na pytania, a jego wypowiedzi spotykały się z gromkim okrzykiem uauuu… Po krókim występie artystycznym dzieci obdarowały gościa rysunkiem drzewka, na które przykleiły listki ze swoimi imionami.
 
Niecodzienny gość też miał dla przedszkolaków niespodziankę –  serię wierszowanych zagadek. Dzieci  odgadywały je w lot, za co w nagrodę otrzymywały cukierki i lizaki.
 
Wizytę zakończyły wspólne rozmowy dzieci i dorosłych przy herbacie i domowym cieście upieczonym przez mamy przedszkolaków. Prezydenta nazwano nawet "królem miasta".  

 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub