REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Czytanie nie musi być drogie (artykuł sponsorowany)

Księgarnia – Antykwariat Polonica powstała w 2002 roku. Dotąd mieściliśmy się  małym sklepiku na ul. Długiej, ale postanowiliśmy rozszerzyć asortyment i zmienić miejsce – nasz nowy adres to ul. Parzęczewska 5. Mieliśmy mnóstwo czasu, żeby zaobserwować jakiej literatury szukają zgierzanie, co może się podobać, a co nie. Mamy nadzieję, że wyciągnęliśmy słuszne wnioski i nowa oferta przypadnie do gustu naszym stałym i nowym Klientom.

Przede wszystkim podręczniki. Oferujemy najszerszy wybór podręczników w Zgierzu, większość  także w opcji używane. W tym roku, oprócz wysokich rabatów, do każdego kompletu podręczników dodajemy atrakcyjny prezent.

PolskieKsiegarnie.pl to prestiżowa Grupa Księgarń Niezależnych, do której nas zaproszono. Dzięki temu możemy zaoferować ponad 300 tys. książek, zabawek, puzzli, gier i artykułów papierniczych do wyboru. Wystarczy wejść na stronę zarezerwować książkę i odebrać w naszej księgarni. PolskieKsiegarnie.pl to gigantyczny sklep, gdzie z pewnością każdy coś znajdzie, a przy okazji ma pewność, że wspiera polskie firmy. W Księgarni Polonica dostaniecie Państwo aktualny katalog promocyjny.

Tania literatura. Postanowiliśmy, że większość książek w naszym sklepie nie będzie kosztować więcej niż 15 zł.

Dzieciaki też czytają. Może nie zawsze opasłe tomiska, ale chętnie wybierają malowanki i książeczki edukacyjne, dzieci to nasi najmilsi Klienci.

Sklep papierniczy. Uzupełnieniem szkolnej oferty są artykuły szkolne dobrej jakości  i właśnie na jakość kładziemy główny nacisk. ksiegarnia-antykwariat.pl wkrótce będzie naszym sklepem internetowym, odpowiedzią oczekiwań młodego pokolenia na nowoczesne zakupy.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na facebooku

https://www.facebook.com/pages/Ksi%C4%99garnia-Antykwariat-Polonica/589945491096343?fref=ts

Księgarnia Antykwariat Polonica mieści się w Zgierz na ulicy Parzęczewskiej 5

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu