REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dary ze Zgierza dla Gminy Wilków

9 października pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu przekazali dary dla osób dotkniętych powodzią na terenie gminy Wilków. Wśród darów znajdowały się artykuły żywnościowe, odzież, środki chemiczne i higieniczne. Również dla powodzian z Gminy Wilków została przekazana kwota 2 031,16 złotych.

Zbiórka pieniężna została przeprowadzona wśród pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, wpłaty dokonała także firma FILTER SERVICE Sp. z o. o ze Zgierza w kwocie 1500 złotych. MOPS Zgierz dziękuje wszystkim osobom za okazaną pomoc.

Przypomnijmy, że gmina Wilków (powiat opolski, woj. lubelskie) to jedna z gmin, które najbardziej ucierpiały podczas tegorocznej powodzi. Została niemal całkowicie zalana. W maju 2010 r. po przerwaniu wałów w Zastowie Polanowskim pod wodą znalazło się 23 z 25 wsi. 

 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.