REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dary ze Zgierza dla Gminy Wilków

9 października pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu przekazali dary dla osób dotkniętych powodzią na terenie gminy Wilków. Wśród darów znajdowały się artykuły żywnościowe, odzież, środki chemiczne i higieniczne. Również dla powodzian z Gminy Wilków została przekazana kwota 2 031,16 złotych.

Zbiórka pieniężna została przeprowadzona wśród pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, wpłaty dokonała także firma FILTER SERVICE Sp. z o. o ze Zgierza w kwocie 1500 złotych. MOPS Zgierz dziękuje wszystkim osobom za okazaną pomoc.

Przypomnijmy, że gmina Wilków (powiat opolski, woj. lubelskie) to jedna z gmin, które najbardziej ucierpiały podczas tegorocznej powodzi. Została niemal całkowicie zalana. W maju 2010 r. po przerwaniu wałów w Zastowie Polanowskim pod wodą znalazło się 23 z 25 wsi. 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od