REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Drzwi otwarte w Zespole Szkół Specjalnych w Ozorkowie

13 maja Zespół Szkół Specjalnych po raz pierwszy zorganizował „Dni otwarte”. Oprócz dyrektorów, pedagogów szkół i przedszkoli z terenu miasta i gminy Ozorków w imprezie uczestniczyli również nauczyciele wraz z uczniami klas pierwszych integracyjnych Szkół Podstawowych Nr 4 i Nr 5, a także nauczycielki i dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Ozorkowie.

W ramach „Dni otwartych” na najmłodszych czekały konkursy i zabawy zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. – Podczas wspólnej zabawy dzieci przełamywały bariery, poznawały się wzajemnie i motywowały do działania – mówi Aneta Jatczak, dyrektor szkoły. – Konkursy dały uczniom dużo satysfakcji i radości. Był też czas na chwilę relaksu, odpoczynku i rozmów podczas poczęstunku przygotowanego przez młodzież klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Dyrektorzy i nauczyciele szkół ogólnodostępnych, zwiedzając szkołę, zapoznali się z bogatym i nowoczesnym wyposażeniem sal oraz z ofertą pomocy dydaktycznych, która jest dostosowana do potrzeb edukacyjnych i rewalidacyjnych osób niepełnosprawnych. Goście mieli możliwość poznania metod i form pracy z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie. Na pamiątkę wizyty każdy otrzymał drobny upominek wykonany przez uczniów szkoły. Dyrekcja placówki ma nadzieję, że „Dni otwarte” na stale wpiszą się w kalendarz imprez organizowanych przez szkołę.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.