REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dwa poważne wypadki drogowe w powiecie

 Zgierscy policjanci ustalają okoliczności zaistnienia dwóch poważnych wypadków drogowych, które zdarzyły się w powiecie zgierskim w dniu 2 września 2010 r. 

 
Pierwszy wypadek zaistniał w miejscowości Sanie w gminie Aleksandrów Łódzki. 2 września 2010 r. około godz. 15.00 kierujący samochodem marki Audi 90 jadąc  z kierunku Aleksandrowa Łódzkiego w kierunku Bełdowa na łuku drogi z nieznanych przyczyn utracił panowanie nad kierowanym pojazdem i zjechał na prawe pobocze drogi, potem na lewe pobocze gdzie uderzył w wystający pień ściętego drzewa po czym kilkakrotnie dachował pojazdem. Zatrzymał się dopiero na polu uprawnym.  W wypadku drogowym obrażeń ciała doznał zarówno kierujący jak i pasażer audi. Obaj zostali przewiezieni do zgierskiego szpitala.
 
Drugie zdarzenie miało miejsce w Głownie na ul. Sosnowej około godz. 18.00 Kierująca samochodem vw polo 43 letnia mieszkanka Głowna jadąc ul. Sosnową z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem marki Toyotą Land Cruiser kierowanym przez 39 letniego mieszkańca powiatu zgierskiego. Ciężko ranną kobietę przewieziono drogą powietrzną do szpitala w Łodzi. Kierujący trzeźwi.
 

Inne

Ciekawe artykuły