REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dwóch pieszych rannych w zdarzeniach drogowych

W piątek 25 kwietnia 2014 r. o godzinie 16:50 w Zgierzu na skrzyżowaniu ul. Aleksandrowskiej z ul. Moniuszki kierujący pojazdem marki Kia nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej po oznakowanym przejściu dla pieszych 56-letniej kobiecie i doprowadził do jej potrącenia. 28-letni kierowca był trzeźwy. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Tego samego dnia około godziny 17:00 doszło do kolejnego zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Tym razem w Aleksandrowie Łódzkim przy ul Pabianickiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 13-letni pieszy wtargnął na jezdnię wprost pod jadący prawidłowo pojazd marki Renault. W wyniku zdarzenia 13-latek doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala w Łodzi. Kierująca renault była trzeźwa.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.