REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dzień Patriotyzmu Konsumenckiego w Zgierzu

30 kwietnia członkowie Ruchu Narodowego w Zgierzu zorganizowali akcję ulotkową w ramach Łódzkich Dni Patriotyzmu Konsumenckiego. Inicjatywa łączy akcję „Kupuj polskie” oraz „Swój do Swego po Swoje” w ramach jednego przedsięwzięcia. 

Pod supermarketem firmy TESCO przy ul. Popiełuszki działacze Ruchu Narodowego rozdawali ulotki zachęcające do kupowania produktów polskiego pochodzenia oraz do wspierania rodzimych przedsiębiorstw. Na ulicach naszego miasta pojawiły się też plakaty zachęcające kupujących do wspierania lokalnej przedsiębiorczości.
 
Celem akcji jest uświadomienie Polaków w istocie patriotyzmu konsumenckiego. Działacze Ruchu Narodowego chcą zachęcić do kupowania polskich produktów, wspierania małej lokalnej przedsiębiorczości oraz zwrócić uwagę na przypadki łamania prawa przez zagraniczne markety, z którymi obecnie polskie sklepy nie są w stanie konkurować.
 
Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem mieszkańców naszego miasta. Miejmy nadzieję, że zahamuje to proces wyniszczania drobnej zgierskiej przedsiębiorczości przez konkurencję nadmiernie rozmnożonych marketów – podsumowuje Michał Kasztan z Ruchu Narodowego w Zgierzu.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.