REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dzisiejszy pomysł na prezent oryginalny brzmi: voucher! (artykuł sponsorowany)

Przedstawienie kart podarunkowych jako upominków niebanalnych, nowoczesnych, które nie muszą kojarzyć się z pójściem na łatwiznę, ale wręcz przeciwnie – chęcią spełnienia marzeń obdarowywanego.

 
Szukasz pomysłu na prezent oryginalny dla bliskiej Ci osoby? Pieniądze w kopercie są według Ciebie nietaktowne? Uważasz, że kolejna para spodni, skarpet lub krawat dla faceta to banał? Chcesz znaleźć coś, co wywoła szczery uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej, a także pokazać, że upominek płynie prosto z serca? W takim razie mamy dla Ciebie idealny pomysł na prezent, który dziś jest już bardzo rozpowszechniony, a mimo to nadal oryginalny. Chodzi nam o upominek w postaci vouchera prezentowego, o którym zapewne już niejednokrotnie słyszałeś.
 
Karta podarunkowa to z całą pewnością prezent oryginalny. Aktualnie na rynku jest naprawdę bogata oferta wszelkiego rodzaju bonów upominkowych i voucherów. Wśród nich można znaleźć naprawdę ciekawe propozycje, jak na przykład karty podarunkowe na kursy, szkolenia, obozy, ale również na zakupy i usługi, które oferują już niemal wszystkie firmy, przedsiębiorstwa, salony, sklepy itd. Nie musisz się zatem obawiać, że podarujesz swojemu bliskiemu coś, co mu nie przypadnie do gustu. Wystarczy tylko znać jego pasje,  zainteresowania czy potrzeby bliskiego, które to podpowiedzą kierunek poszukiwań i prezent masz niemal w kieszeni! 
 
Dodatkowo vouchery mają wiele zalet, a mianowicie tzw. termin ich ważności jest bardzo długi, a bywa nawet nieograniczony. Następnie warto zwrócić uwagę na fakt, iż kwota, na jaką karta podarunkowa zostanie wykupiona, może być różna, w zależności od obu stron – wręczającego i obdarowywanego. Należy również pamiętać o takim szczególe, jak rozmiar takiego prezentu, który również zalicza się do cechy: oryginalność. Vouchery, bony oraz karty mają podobny, niewielki rozmiar, dlatego łatwo się je przechowuje i co więcej zapakowanie takiego upominku nie stanowi problemu. Niejednokrotnie nawet są one już ładnie, oryginalnie opakowane, dzięki czemu nie wymagają dodatkowego ozdabiania czy szukania odpowiedniej torebki. To wbrew pozorom duże ułatwienie!
 
Karty podarunkowe można również zaliczyć do oryginalnych dzięki temu, że możliwości, jakie niektóre z nich dają, są – można zaryzykować stwierdzenie – potężne i to wcale nie jest przesada. Wiele z nich pozwala na spełnienie najskrytszych marzeń czy rozwój największych pasji. Są również takie, które umożliwiają zaspokojenie potrzeb obdarowywanego – będą wsparciem finansowym, przekazanym w bardzo elegancki, subtelny, nienarzucający się sposób. To niezwykle ważne, ponieważ kwestie finansowe są zazwyczaj sprawami wyjątkowo delikatnymi. 
 
Jak widać powyżej, karty podarunkowe, bony czy vouchery prezentowe śmiało można nazwać upominkami oryginalnymi, które otwierają wiele drzwi zarówno wręczającemu je, jak i obdarowywanemu. Taki prezent jest bardzo subtelny, dzięki czemu niebanalny. Dodatkowo – jak można zauważyć – ma wiele cennych zalet, które powodują, że jest on nie tylko bardzo wygodny, ale również – jak już wielokrotnie wspomnieliśmy w tym artykule – stanowi oryginalne rozwiązanie, niemal zamiennik, dla tradycyjnych pomysłów na upominek dla bliskiej osoby. 
 

Inne

Ciekawe artykuły