REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Spinka do mankietów z turmalinem (artykuł sponsorowany)

Spinka do mankietów może mieć różną formę. Może być w kształcie kart, może mieć motywy zwierzęce. Kiedyś takie spinki były zdecydowanie bardziej ozdobne. Dzisiaj wystarczy kawałek metalu zamiast złota. Za to w kolorystyce można poszaleć. Można także poszaleć w kamieniach, które mogą być ważnym elementem ozdobnym takiej spinki. Współcześnie biżuteria z kamieni szlachetnych jest bardzo popularna. Popularny jest także piękny kamień turmalin. Niewiele osób wie, że kamień ten ma także, oprócz walorów dekoracyjnych, ciekawe właściwości ezoteryczne. 

 
Uzdrawia i pomaga w koncentracji
 
Spinka do mankietów z turmalinem z pewnością wzmocni, uzdrowi i oczyści każdego mężczyznę. O takich właściwościach turmalinów wiedziano już w czasach starożytnych. Spinka z turmalinem z pewnością przyniesie korzyść mężczyźnie, który często jest zdenerwowany i zdekoncentrowany, bowiem turmalin przynosi jasność i uspokojenie. Turmalin pomaga także w zasypianiu i rozwiewa uczucie strachu. Dzieje się tak dlatego, że turmalin odpędza złe duchy. Turmalin przynosi także bogactwo, a także miłość. To kamień bardzo słoneczny, a więc przyciąga przyjaźń, inspiruje i ułatwia porozumienie. Obniża także gorączkę i łagodzi oparzenia. Pomaga także przy zawrotach głowy i przeziębieniach. Turmalin uczy także cierpliwości i chroni przed negatywną energią. Do tego rozprasza lęki. Co ciekawe, kamień ten kiedyś wieszano na szyi małym dzieciom, które uczyły się chodzić. 

Zielony turmalin na ciśnienie
 
Spinka do mankietów z turmalinem jednak niejedno ma imię. Popularne są różne kolory turmalinu. I tak na przykład jest turmalin zielony, który szczególnie uaktywnia system immunologiczny, normalizuje ciśnienie krwi, a także zapobiega wyczerpaniu, zarówno psychicznemu jak i fizycznemu. 
 
Turmalin jasnoniebieski na wysławianie się
 
Z kolei spinka z turmalinem w kolorze jasnoniebieskim wspomaga chrypkę i stany zapalne krtani oraz gardła i pomaga w wysławianiu się. Wzmacnia także płuca i wpływa pozytywnie na pracę tarczycy.
 
Spinki w bardzo dobrych cenach na https://modini.pl/28-spinki-do-mankietow. Sprawdź!
 
Turmalin różowy przynosi radość
 
Spinka do mankietów z różowym turmalinem z pewnością uleczy rany emocjonalne. Przynosi spokój i radość. Noszenie różowego turmalinu w ciągu dnia uwalnia od stresu, napięcia i złych myśli. Turmalin różowy przywraca także pasję życia i zapał, a także relaksuje. 

Inne

Ciekawe artykuły