REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ekoplastyka szansą na zwiedzenie Kopernika – konkurs ekologiczny Zielony Dom

Jeszcze tylko do 22 kwietnia 2011 r. można przesyłać prace na konkurs ekologiczny „Zielony Dom” skierowany do klas 4 – 6 szkół podstawowych organizowany przez Instytut Obywatelski w Warszawie. Nagrodą główną dla zwycięskiej klasy jest jednodniowa wycieczka do Warszawy, w trakcie której odbędzie się Gala Finałowa w Sejmie RP, zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Zostaną również wręczone zestawy upominków. Dodatkowo przyznanych zostanie 10 wyróżnień: zestawy filmów przyrodniczych BBC dla szkół. 
 
Celem konkursu jest budowanie świadomości ekologicznej, potrzeby rozsądnego gospodarowania surowcami i ochronę środowiska. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie do dnia 22 kwietnia 2011 roku komiksu przedstawiającego historyjkę o możliwości dbania przez rodzinę o środowisko. Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie internetowej Instytutu Obywatelskiego 10 maja 2011 roku .
 
Praca powinna być przygotowana wspólnie przez całą klasę pod kierunkiem nauczyciela. Komiks powinien zawierać nie więcej niż osiem slajdów/obrazków w formacie A4 .
 
Przy ocenie pracy pod uwagę będę brane pod uwagę: oryginalność pomysłu, spójność pracy oraz realizacja celu konkursu. 
 
Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą konkursową należy przesyłać do dnia 22 kwietnia 2011 r. na adres: Instytut Obywatelski, ul. Wiejska 14 / 5, 00-490 Warszawa z dopiskiem na kopercie „Zielony dom”. 
 
Wszelkie pytania i uwagi można kierować na adres e-mail: konkurs@instytutobywatelski.pl. 
 
Kontakt: 
Instytut Obywatelski
ul. Wiejska 14 lok.5
00-490 Warszawa

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub