REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Finał konkursu Zawał serca – bo liczy się czas

18 listopada 2011 r. w Urzędzie Miasta Zgierza odbyło się uroczyste zakończenie oraz nagrodzenie zwycięzców, zorganizowanego przez Prezydenta Miasta Zgierza oraz Zgierskie Centrum Kardiologii MED-PRO, konkursu „Zawał serca – bo liczy się czas”.

Konkurs przeznaczony był dla mieszkańców powiatu zgierskiego. Jego celem było nagrodzenie 10 osób, które wykażą się wiedzą w zakresie działań, jakie należy podjąć w przypadku wystąpienia bólu w klatce piersiowej. Jego ogłoszenie poprzedziła debata „Zawał serca – bo liczy się czas”, która odbyła się 26 października w Zgierskim Centrum Kardiologii MED-PRO. 
Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem – powiedziała podczas uroczystości Agnieszka Jóźwik, Prezes Zarządu MED-PRO. Odnotowaliśmy ponad 300 wejść na stronę. Test rozwiązało 40 osób i spośród nich wytypowaliśmy te osoby, które udzieliły najwięcej poprawnych odpowiedzi – wyjaśniła pani prezes.
 
Im więcej takich działań tym lepiej – powiedziała prezydent Iwona Wieczorek. – Popieram każdą akcję, która przyczynia się do podniesienia wiedzy mieszkańców naszego miasta na temat zdrowia – dodała pani prezydent.  
Warunkiem uczestnictwa w konkursie było rozwiązanie testu przygotowanego przez organizatorów. Można to było zrobić on-line na stronach firmy MED-PRO lub poprzez wypełnienie testu w Punkcie Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Zgierza, bądź w sekretariacie Zgierskiego Centrum Kardiologii MED-PRO.
 
Zwycięzcami konkursu zostali: Beata Gałamon, Barbara Chmielecka, Dariusz Zawadzki, Magdalena Strużyk, Jakub Strużyk, Maria Borkowska, Marzena Roglaska, Elżbieta Piszczek, Piotr Posmyk oraz Grażyna Janowska. Nagrody dla laureatów ufundowali Urząd Miasta Zgierza, MED-PRO Sp. z o.o., a także sponsorzy: Cvidien Polska, Firma H. Skrzydlewska, Restauracja „Cafe Wiedeńska” J.W.Miś, Polpharma, Centrum Okulistyczno-Optyczne Italooptica, Stacja Nowa Gdynia oraz Solarium Ogrody Słońca.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają