REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Gala rozdania nagród w Banku Spółdzielczym w Zgierzu

W sobotę (12.02.2011 r.) w siedzibie Centrali Banku Spółdzielczego w Zgierzu przy ul. Długiej 62A miała miejsce uroczysta Gala Wręczenia Nagród wygranych w Loterii „Twoje konto z prezentami”.
 
Na wstępie Prezes Banku Elżbieta Zytek przywitała zaproszonych Gości, przedstawicieli Rady Nadzorczej i Pracowników. Przygotowana prezentacja dla Klientów zawierała informacje dotyczącą historii i działalności Banku Spółdzielczego w Zgierzu. Zaprezentowano również osiągnięcia minionego roku, w tym wypracowane wyniki finansowe oraz otrzymane nagrody i wyróżnienia np. Tytułu Orła Agrobiznesu oraz Wyróżnienie Honorowe oraz Godło Promocyjne Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców wraz z 7 Złotymi Gwiazdami. 
 
Bank wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientom wciąż otwiera nowe placówki. Jednymi z nowo powstałych są: Filia w Strykowie przy ul. Targowej 12 i Punkt Obsługi Bankowej Nr 5 na pl. Jana Pawła II w Zgierzu z kompleksową obsługą klientówpowiedziała Iwona Zalewska, Starszy Specjalista ds rozwoju biznesu. Przypomniała również o działalności społecznej Banku – m.in. sponsoringu inicjatyw społecznych organizowanych przez Urząd Miasta Zgierza jak np.  Święto Chleba i Golonki, czy organizowanych przez Urząd Gminy Zgierz jak np. I Gminny Konkurs Fotograficzny, a także wsparciu ponad 50 różnych imprez i inicjatyw, ze szczególnym uwzględnieniem tych organizowanych dla dzieci.
 
Następnie 7 laureatów konkursu wraz z rodzinami odebrało swoje nagrody – 4 laptopy firmy Dell oraz 3 telewizory marki Sharp. Podczas Gali Klienci nie kryli wzruszenia i swoich emocji – podkreślali, iż od wielu lat są Klientami Banku i chętnie polecają Bank Spółdzielczy w Zgierzu swoim znajomym.

W loterii „Twoje konto z prezentami” wzięło udział 924 Klientów naszego Banku powiedziała Elżbieta Zytek, prezes Banku. – Cieszymy się, że laureatami loterii zostały osoby, które od lat są naszymi Klientami. Bardzo cenimy sobie współpracę z Państwem. Nasi Klienci oraz zaufanie, jakim nas darzą to największy kapitał Banku Spółdzielczego w Zgierzu
 
Po wręczeniu nagród wzniesiono symboliczny toast lampką szampana. Gala wręczania nagród zakończyła się wspólnym zdjęciem Zwycięzców wraz z Zarządem Banku.  
 

Inne

Ciekawe artykuły