REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Nowa strona internetowa mokzgierz.pl

Polecamy nową stronę internetową Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu. Po przerwie internetowa wizytówka MOK-u wraca w nowej domenie www.mokzgierz.pl oraz w nowej szacie graficznej. 

Strona zaprojektowana została jako serwis – posiada m.in. następujące moduły: aktualności, imprezy, zespoły, inne zajęcia, galeria, kontakt, a także sekcję „polecamy’ oraz kalendarium. Ciekawym rozwiązaniem jest zakładka ludzie MOK, gdzie odnaleźć można krótkie informacje nt. osób tworzących zespół Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu. W stosunku do poprzedniej strony, nowa jest o wiele bardziej rozbudowana, zapewnia też większą funkcjonalność. Istnieje możliwość zamieszczania filmów, a także plików muzycznych. Całość łączy interaktywny i dynamiczny system powiązań pomiędzy treściami serwisu. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej strony. Na użytkownikach robi ona wrażenie. Reakcja jednego z nich zamknęła się tylko w jednym słowie: WOW! Świadczy to o tym, że w porównaniu z poprzednią stroną, mokzgierz.pl jest bogatsza, ale jednocześnie bardziej przejrzysta mówi Magdalena Kłosowska z MOK Zgierz. – Mamy więcej możliwości – dodajemy multimedia, prowadzimy kalendarz imprez i newsletter. Mamy nadzieję, że to wszystko wpłynie pozytywnie na wizerunek Ośrodka i przełoży się na ilość uczestników naszych imprez.
 
Całość utrzymana jest w ciemnych, ale wyrazistych kolorach, które są pochodną kolażu najlepszych, głównie teatralnych zdjęć z galerii Miejskiego Ośrodka Kultury. 
 
Stronę zaprojektowała i wdrożyła firma AGAVE Projekty Medialne. Zapraszamy do korzystania z www.mokzgierz.pl 
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od