REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Idzie mróz, będzie prószyć

Synoptycy ostrzegają – do Polski wielkimi krokami zbliża się zima. Od północy będzie napływać do nas zimne, polarne powietrze. Od czwartku w nocy pojawiać mają się przymrozki – na razie niewielkie, rzędu – 2 stopni C. Przez najbliższe dni ma też zacząć prószyć śnieg. W połowie przyszłego tygodnia bardzo prawdopodobne, że termometry pokażą 8 lub 10 kresek poniżej zera w nocy. W ciągu dnia temperatura będzie oscylować wokół zera stopni. 
 
Jak na razie pogoda nas rozpieszczała. Piękna polska złota jesień, co prawda już przeminęła, ale jak na listopad było bardzo ciepło. Taką niezwykłą aurę zafundował nam niż, który kierował w centrum Polski ciepłe powietrze znad Afryki. 
 
Zimą nie przejmują się górale, w Tatrach spadł śnieg już na początku września. 
 
 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.