REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Podziękowania dla wyborców

Publikujemy treść listu Jerzego Sokoła do wyborców, który wpłynął do naszej redakcji z prośbą o opublikowanie.

" Drodzy Zgierzanie!

Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali i oddali na mnie swój głos w pierwszej turze wyborów na Prezydenta Miasta Zgierza. Dzięki Państwu otrzymałem poparcie 5806 wyborców, co daje 29,35 procent wszystkich oddanych głosów. Jest to dla mnie dowód dużego poparcia dla wspólnego działania na rzecz miasta Zgierza i jego mieszkańców. 


Gratuluję pani Iwonie Wieczorek, kandydatce z PSL, zaangażowania i osiągnięcia wysokiego wyniku wyborczego w I turze. Dziękuję też wszystkim pozostałym kontrkandydatom, którzy swoimi pomysłami na lepszy rozwój naszego miasta starali się przekonać do siebie wyborców.


Kampania wyborcza ma swoje prawa, ale seria kłamstw i oszczerstw skierowanych w ostatnim czasie przeciwko mojej osobie zabolała nie tylko mnie, ale też moich wyborców. Dziękuję zatem za słowa wsparcia i zachęcanie do dalszej pracy.
Mam nadzieję, że II tura będzie spokojna i merytoryczna, że wyborcy będą mieli możliwość zapoznania się z moim programem dla miasta – kandydata niezwiązanego z żadną partią polityczną oraz programem prezentowanym przez panią Iwonę Wieczorek – kandydatkę z PSL. 


Podczas drugiej tury wyborów w dniu 5 grudnia 2010 roku będziecie Państwo mieli możliwość wyboru pomiędzy naukowym podejściem do życia i wiedzą książkową a doświadczeniem i przygotowaniem merytorycznym dotyczącym zarządzania miastem.
 
Liczę na Państwa głos! "
 
Jerzy Sokół
Kandydat na Prezydenta Miasta Zgierza
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Sokoła
 

Inne

Ciekawe artykuły

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od

Kultura, historia i tradycja w Łódzkiem

Muzea zajmują w polskiej tradycji znaczące miejsce. Gromadzą i przechowują materialne świadectwa historii i kultury oraz dorobek artystyczny naszych przodków. Ekspozycje muzealne stanowią świadectwo minionych

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak