REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Impreza plenerowa w Aleksandrowie z okazji Święta Rodziny

„Dobrze jest wrócić do domu… Lecz rzeka wciąż płynie za progiem, a świat czeka na zewnątrz. To świat w którym musimy żyć…”

Pod takim mottem odbyła się w środę 8 czerwca br. w Zespole Szkół Specjalnych im. S. Kopcińskiego w Aleksandrowie Łódzkim impreza plenerowa z okazji Święta Rodziny.

Impreza obejmowała część artystyczną przygotowaną przez nauczycieli i pracowników szkoły, piknik oraz pokazy działań jednostek straży pożarnej. Podczas uroczystości szkolnej odbywały się także warsztaty plastyczne dla dzieci. Była też możliwość zabawy na trampolinie zakupionej z funduszy pozyskanych na III Charytatywnym Balu Czerwonej Róży.

W pokazach wzięły udział: Ochotnicza Straż Pożarna w Białej wraz z Dziecięcą Drużyną Pożarniczą, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza ze Zgierza, Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Wszystkim uczestnikom imprezy dopisywały wspaniałe humory, nastrój wzmocniła także cudowna pogoda, która umożliwiła skorzystanie ze wszystkich atrakcji łącznie z kąpielą wodno-pianową zafundowaną przez strażaków.

Słodkie upominki dla dzieci ufundował Starosta Krzysztof Kozanecki, które w jego imieniu przekazała Ilona Rafalska – Naczelnik Wydziału Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,