REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Integracyjno-rekreacyjny Rajd Przedsiębiorcy

Prawie sześćdziesiąt aut oznakowanych numerami startowymi z powiewającymi biało-czerwonymi polskimi flagami przejechało około stukilometrowy odcinek „Rajdu Przedsiębiorcy”. Celem corocznej imprezy organizowanej przez Zgierski Oddział Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej była zbiórka funduszy na rzecz podopiecznych Fundacji „Twój Poranek”.

Każdy z uczestników rajdu zapłacił 80 zł wpisowego. Z wytycznymi i opisem trasy, załogi wystartowały spod Fabryki Rajstop Adrian w Zgierzu i docierały do punktów kontrolnych, gdzie rozgrywane były konkurencje. Sam rajd miał charakter rekreacyjny i nie czas przejazdu miał w  nim znaczenie, lecz właśnie ilość zdobytych punktów w poszczególnych zmaganiach. Można było wykazać się celnością strzelania z łuku i pistoletu, umiejętnością gry w hokeja na trawie, znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a kierowcy mieli okazję przypomnieć sobie, jak to było zdawać „placyk” podczas egzaminu na prawo jazdy. Sprawdzano także umiejętności strażackie i wiedzę z historii i geografii naszego regionu. Na mecie, w Stadninie Koni w Walewicach ogłoszono zwycięzców i bawiono się na pikniku. W rajdzie wystartowała także jedyna w pełni kobieca załoga Starostwa Powiatowego w Zgierzu.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub