REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jak pan mógł! czyli Kobieta zmienną jest… relacja z koncertu

Kobieta zmienną jest niczym piórko na wietrze – ta niezwykle trafna myśl, pochodząca z „Eneidy” Wergiliusza, w pełni oddaje zmienność i zagadkowość natury przedstawicielek płci pięknej. Wielość i różnorodność niewieścich wcieleń znajduje odzwierciedlenie także w otaczającej je rzeczywistości. A jak zmienną jest Anna Paszkowska mieszkańcy Zgierza mogli usłyszeć i zobaczyć podczas premiery Jej nowego recitalu  „Jak pan mógł! czyli Kobieta zmienną jest…”, który odbył się w Bibliotece Głównej przy ul. Łódzkiej 5. Artystce akompaniowała Monika Janiszewska, którą publiczność mogła usłyszeć  także w roli solistki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.